Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернопільській обласній дитячій лікарні триває ремонт одного з відділень (ВІДЕО)

Представники Тернопільської облради відвідали обласну дитячу клінічну лікарню. Цього року, з ініціативи депутата Тернопільської облради Василя Хомінця, обласна рада виділила 1,5 млн грн на відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Турбота про наших маленьких діток – це одне з основних завдань нашої команди Тернопільської обласної ради. Дуже важливо, що цього року ми багато коштів спрямували на обладнання і на будівництво в медичній галузі. В медицині головне правильно і вчасно поставити діагноз. Для цього потрібно мати комфортні умови таякісне обладнання, – розповів перший заступний голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє») Володимир Болєщук.

Минулого року в тут провели реконструкцію відділення дитячої онкогематології. А вже цього року тут відновили реанімаційне відділення.

Сьогодні триває ремонт операційної для травматологічного відділення, де знаходиться апарат електронно-оптичний перетворювач (ЕОП). Отримала його лікарня від американського благодійного фонду «Дар життя».

В нас продовжується реконструкція, капітальний ремонт операційної для травматологічного відділення, де встановлено електронно-оптичний перетворювач, що дозволяє більш якісно і в короткий терміни провести хірургічне втручання дітям із травмами опорно-рухового апарату, – розповів Григорій Корицький, генеральний директор Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

В наступному році тут планують відремонтувати дах.

Ми бачимо, що крім проведення ремонту внутрішніх відділень, нагальною необхідністю є проведення ремонту даху. Відповідно з виготовленням проєктно-кошторисної документації, в наступному році нам потрібно приступати до ремонту даху. Спільними зусиллями наша обласна дитяча лікарня має бути однією з кращих в Україні, – відзначив Василь Хомінець, депутат Тернопільської облради (команда Чайківського «За майбутнє»)

Тернопільська студентка стала “Віце-Леді Студреспубліки” (ФОТО)

“Збитки, тріщини, гуркіт”: уже показали відео наслідків землетрусу на Тернопільщині (ВІДЕО)