Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Підозрюваних у вимаганні і спаленні кіосків підприємця Юника знову взяли під варту

Тернопільський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури щодо застосування запобіжних заходів у виді взяття під варту особам, підозрюваним за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України.

Нагадаємо, у середині вересня правоохоронцями затримано трьох осіб у ході розслідування резонансного кримінального провадження. Встановлено, що тернополянин спільно із 2 жителями інших регіонів підпалили в обласному центрі 2 точки продажу продукції місцевого підприємця та вимагали у нього 250 тис доларів США за припинення своїх протиправних дій й погрожували йому та його родичам фізичною розправою.

Тернопільською окружною прокуратурою до Тернопільського міськрайонного суду були подані клопотання про тримання підозрюваних осіб під вартою, без можливості визначення їм застави. Оскільки ухвалами суду першої інстанції клопотання задоволені частково, прокуратура їх оскаржила та відстояла в апеляційному суді позицію щодо безальтернативного тримання під вартою підозрюваних осіб.

Під час розгляду апеляційної скарги прокурора двох підозрюваних взяли під варту у залі суду, у тому числі організатора цих зухвалих злочинів. Щодо третього підозрюваного – слухання перенесли через хворобу його адвоката, проте позиція прокуратури про необхідність тримання його під вартою залишається незмінною, пише пресслужба Тернопільської обласної прокуратури у телеграмі.

Тернопільська Нива поступилася сусідам і опустилася на 6 місце (ТАБЛИЦЯ)

Яму викопали місяць тому: у Ланівцях комунальники не завершивши ремонтні роботи, наражають на небезпеку місцевих (ФОТО)