Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Одну з найгірших ділянок дороги у Бучацькій громаді ремонтують (ВІДЕО)

Завдяки зусиллям представників команди Чайківського «За майбутнє» цього року частину доріг у селах Тернопільської області вдалось відремонтувати. Серед них – дорога у селі Дуліби Бучацької громади, де сьогодні проводять останній етап — асфальтування.

Кожна успішна громада починається з якісної інфраструктури і доріг. Сьогодні ми знаходимося на ділянці дороги Новосілка-Соколів в селі Дуліби. Наше завдання, яке ми сьогодні обговорили з депутатом обласної ради Іваном Карачкою, старостою, жителями громади — продовжити цю дорогу і з’єднати Дуліби через Новосілку з ділянкою дороги Бучач-Товсте, яка також ремонтується,— розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Оновлюють дорогу з ініціативи депутата Тернопільської обласної ради Івана Карачки, до якого з таким проханням звернувся місцевий фермер.

Ми зустрічалися з головами громад з ініціативи нашого однодумця, колеги, молодого фермера Миколи Стрілецького, обговорювали питання з головою Бучацької громади Віталієм Фреяком і визначили напрямок дороги, на якій ми знаходимось – це Новосілка-Соколів, найгірша ділянка. Вона з’єднує школу, церкву і ми вирішили сюди спрямувати кошти і зробити тут якісну дорогу, щоб користувались діти і жителі села Дуліби,— говорить Іван Карачка, депутат Тернопільської обласної ради.

Дороги в Дулібах не було вже давно, ми колись намагались її відремонтувати своїми силами. Тоді я звернувся до Івана Володимировича Карачки з проханням відремонтувати ділянку дороги у селі Дуліби. Як бачимо сьогодні, робота робиться,— говорить місцевий фермер Микола Стрілецький.

Довгий час дорога була у поганому стані, через що у жителів села виникали незручності з доїздом. Було й таке, що водії рейсових автобусів відмовлялися сюди їхати.

Були великі ями, але не було кому зробити. Добре, що знайшлись люди, які нам допомогли, а так вибору не було, ями були такі, що грузовою машиною важко було проїхати,— розповідає Василь Вротний, житель с.Дуліби.

Коли зробили цю дорогу — надіємось, що життя в людей покращиться, буде нормально перейти до церкви, діти до школи зможуть гарні, охайні прийти. Дуже дякую депутатам, які постаралися, щоб була в нашому, такому мальовничому селі Дуліби гарна асфальтована дорога, якої споконвіку тут не було,— наголошує Мар‘ян Василечко, староста с. Дуліби Бучацької міської громади

Екс-тренер Ниви може очолити клуб Прем’єр-ліги. А хто готуватиме Ниву?

У суботу, 2 жовтня, в Тернополі відбудеться матч футбольної Прем’єр-ліги