Замах на Шефіра: міністр показав кулі, які витягли зі стегна водія (фото)

Замах на Шефіра стався під Києвом / фото УНІАН, Дмитро Хилюк

Фотографію він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

За його словам, наразі слідство розглядає три основні версії замаху на вбивство Шефіра та його водія: у зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні. При цьому він допустив, що у замаху могли брати участь спецслужби іноземних держав.

фото Монастирський/Facebook
Монастирський розповів, що перед госпіталізацією поранений водій встиг вказати на місце, звідки здійснювалися постріли, що дало можливість слідчим максимально оперативно та якісно здійснити огляд місця подій і необхідні слідчі дії.

“Хочу наголосити, що замах відбувався з метою вбивства. Якщо хтось думає, що може залякати таким чином керівництво країни, він глибоко помиляється. Шлях реформ і змін у країні не зупинити!” – підкреслив Монастирський.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.