Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Відомий український телеведучий Дмитро Карпачов розповів тернополянам про нові тенденції у вихованні дітей (ВІДЕО)

Перша освітня конференція “Proосвіта” для батьків та вчителів відбулася у Тернополі. Експерти у сфері дитячої психології й розвитку зі всієї України завітали в ТРЦ «Подоляни», щоб розповісти про нові тенденції у вихованні та навчанні. Основним спікером заходу став відомий експерт з дитячої психології Дмитро Карпачов.

Питання балувати дітей —це питання формування їх розуміння про те, чого вони в цьому житті достойні, чим частіше ви їм транслюєте ідею, що з тебе вистачить, надто багато, тим більше ця ідея стає далі частиною їхнього життя, частиною сприйняття себе,— наголошує Дмитро Карпачов, сертифікований тренер НЛП, гештальд-терапевт, коуч, бізнес-тренер.

Партнером заходу стала одна з найкращих будівельних компаній краю – «Престижбуд». ЇЇ директор, депутат обласної ради Святослав Лебонтов переконаний, підтримувати такі проєкти необхідно, адже і батьки, і вчителі, мають постійно удосконалюватись та йти в ногу з часом, щоб порозумітися з сучасними дітьми.

Незабаром 1 вересня, пролунають шкільні дзвоники, наші діти сядуть за парти. Кожна мама, батько, всі ми хочемо для наших дітей тільки найкращого. Я знаю точно, компанія «Престижбуд» та школа Think Global зможуть разом збудувати той кластер, створити таке середовище, в якому наші діти отримають майбутнє, можливість розвивати свої таланти, а їхні батьки отримають місце, в якому комфортно жити, творити, знаходитись, місце в сучасних, інноваційних, креативних будинках від компанії «Престижбуд», — говорить Святослав Лебонтов, директор будівельної компанії «Престижбуд».

Якісна освіта цінувалася у всі часи, потрібна вона і сьогодні. адже для особистості надзвичайно важливо розкрити свій потенціал, щоб впевнено дивитися в майбутнє, переконаний директор комапнії «Престижбуд» Святослав Лебонтов.

Сасанчин повертається з Києва до Чорткова: подарована квартира потребує дорогого ремонту

Крихітка важила лише 560 грам: тернопільські медики понад два місяці боролися за життя немовляти