Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Ми були в шоці від побаченого”: показали жахливий стан “євротуалету” у Бережанах на вокзалі (ФОТО)

Туалет на автовокзалі у гарному місті Бережани просто вражає. Цікаво, що ж туристи подумають про місто, в якому такий туалет? Питання звісно риторичне. У соцмережах почали обговорювати цю болючу тему. У міській раді дали відповідь.

 

«Автовокзал Бережани, євротуалет. Вхід три гривні. Все автоматизоване, навіть спальні місця є», – написав Ігор Білоус у своєму пості в соціальній мережі, при цьому розмістив світлини чудо-туалету, запропонувавши закрити цей заклад.

У коментарях люди не стримують емоцій, називаючи заклад “бомжатником”.

“Це просто жесть, ми раз проїжджали через Бережани і дівчина захотіла у туалет… П’яний мужик попросив 3 гривні, ми були в шоці з побаченого”, – зазначив у коментарях Тарас Пухайло.

На допис уже відреагували у міськраді Бережан. Там зазначили, що приміщенням користується приватний підприємець. Тож влада вже подала на нього до суду.

– Через численні порушення договору оренди приміщення громадського туалету по вул. Привокзальна (що біля “Автовокзалу”) міською радою направлено позов на орендаря до суду. Сам орендар/представники орендаря вже декілька судових засідань не з’являються на них, – розповіли у Бережанській міській раді.

Джерело: Тижневик “Номер один”

Пощастило, бо зачепилась за мотузки для сушіння білизни: у Теребовлі бабуся випала з 5-го поверху (ВІДЕО)

Сумна статистика: на Кременеччині втопилася людина