В італійському місті Удіне українка купила в тютюновому кіоску 5 лотерейних квитків за 50 євро, один з яких виявився з виграшем у 2 мільйони євро.
Про це повідомляє місцеве видання Friulisera.
Власники тютюнового магазину на вулиці Віа Рома Кан Ні і його дружина, розповіли, що уродженка України є постійною клієнткою і часто купувала 10-єврові скретч-карти лотереї Mega Miliardario. Свій щасливий квиток вона купила вранці в середу, 25 серпня.
![Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-1 Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-1](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/827/tabacchino-1_61287cf6eb3d4.jpg)
За словами китайців, ні вони, ні сама українка не могли повірити у настільки великий виграш, тому зробили ксерокопію скретч-карти для повторного огляду.
Коли все підтвердилося, власники магазину повісили банер про те, що «тут зірвали 2 мільйони євро», на який збіглися журналісти.
![Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-2 Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-2](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/827/240767577101585547863582373501747931043717902n_61287d0c8b971.jpg)
Як виявилося, міні сенсація зіпсувала плани меру Удіне П’єтро Фонтаніні, який перед місцевими виборами організував нагородження міського поліцейського гарнізону, скликавши прес-конференцію. Градоначальник був неприємно здивований, оскільки журналісти його проігнорували, кинувшись шукати переможницю лотереї.