Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі з’явилось місце, де безкоштовно лікуватимуть зуби (ВІДЕО)

В благодійному фонді «Карітас» відкрили стоматологічний кабінет, в якому лікарі безкоштовно надаватимуть допомогу людям, які опинилися у важких життєвих обставинах. Обладнанням забезпечили колеги з «Карітасу Оломоуц» (Чехія), з якими співпрацюють більше 12 років.

Ідея виникнення стоматологічного кабінету з’явилась ще у 2012 році і він працював рівно 5 років, але функціонував на договорі спільної співпраці з нашою міською стоматологічною поліклінікою, де головний лікар дав своє обладнання та двох працівників. Коли почалася реформа медичної сфери кабінет закрився, обладнання забрали і лікаря також. Ми «Карітас» були пошуковцями, щоб відновити цей кабінет, щоб він запрацював знову, — о. Андрій Марчук, директор благодійного фонду «Карітас».

Щоб відновити надання безкоштовних стоматологічних послуг у «Карітасі» доклали чимало зусиль. Як результат- сьогоднікабінет обладнаний новим спеціальним кріслом та необхідним устаткуванням. З нагоди відновлення роботи, організували офіційне відкриття кабінету, запросили духовенство та представників влади, серед яких перший заступник голови Тернопільської обласної ради. Володимира Болєщука у «Карітасі» добре знають, він часто навідується сюди з допомогою, нещодавно саме завдяки його ініціативі на сесії обласної ради благодійному фонду виділили додаткову фінансову допомогу.

Дуже важлива приємна подія, в цей наш такий непередбачуваний, складний час, який ми живемо дуже важлива допомога потребуючим, але на мій погляд—це більше необхідно тим людям, які допомагають, які роблять добрі справи. Тому наша команда співпрацює з «Карітасом» уже багато років, багато проектів реалізували і ще багато в планах,— Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

За активну громадську та волонтерську діяльність, успішну реалізацію волонтерських проектів на Тернопільщині працівників «Карітасу» нагородили подяками обласної ради.

У аварії постраждала 14-річна тернополянка (ФОТО)

У Гусятині водій на “Опелі” збив велосипедиста: чоловік у реанімації (ФОТО)