Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У селі Забойки – нова дорога (ФОТО, ВІДЕО)

Ремонт доріг –  одне з пріоритетних напрямків роботи команди Чайківського. Так представники фракції “За майбутнє” в обласній раді ініціювали відновлення шляхів комунальної власності у багатьох громадах Тернопільщини. До того ж вони контролюють якість виконання робіт, бо переконані, що гроші платників податків мають бути використані ефективно. Цього разу оглянули дорогу у селі Забойки Підгороднянської громади, де якраз завершують оновлення.

Дороги робити сьогодні в наших населених пунктах дуже важливо для того, щоби люди повірили в наше українське село. Щоб до найвіддаленішої точки нашої країни могла доїхати швидка допомога,потрібно мати дороги. Дороги стоять і будуть стояти в пріоритеті,— наголошує Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»)

Дуже важливо, щоб ми з такими якісними дорогами дійшли до кожного населеного пункту, тому крок за кроком наша команда буде вносити свої пропозиції та ініціювати ремонт доріг комунальної власності, – доповнив Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Дуже важливо, щоб ми з такими якісними дорогами дійшли до кожного населеного пункту, тому крок за кроком наша команда буде вносити свої пропозиції  та ініціювати ремонт доріг комунальної власності  — доповнив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

Капітального ремонту у селі не було довгий час, проводили лише косметичний. Місцеві жителі оновленою дорогою задоволені.

Таку гарну дорогу ще не робили, от тепер тільки. Приємно, що щось робиться, бо діти ростуть, нам потрібна якісна дорога. Тому ми вдячні усім, хто до цього причетний,— ділиться жителька села Забойки Ганна Біблик.

Підгороднянську громаду створили не так давно, в неї входить сім сіл, роботи чимало. Оновлений відрізок дороги від Почапинець до села Забойки сприятиме покращенню якості життя його мешканців.

Протест біля Тернополя на трасі державнoгo значення: люди звинувачують місцевого фермера

Тернопільська бігунка Наталя Стребкова посіла 2 місце на престижному змаганні в Угорщині (відео)