У селі Ланівці що неподалік Борщова, місцевий стадіон повністю затопило водою. Рівень води на полі сягає більше десятка сантиметрів.
Вода розлилася на площу стадіону і затопила околиці, пишуть Тернополяни.
Це сталося внаслідок інтенсивних і частих злив останнім часом в Тернопільській області. Наразі розважатись на полі неможливо, адже футбольні ворота також затоплені. Висихати такий об’єм води буде в кращому випадку кілька днів, в гіршому – кілька тижнів.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/229945301_1402128403514014_7529908833672098977_n788.jpg)