Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Польщі у витверезнику загинув 25-річний українець. Перед цим його зв’язали

Прокуратура міста Свідниця почала розслідувати смерть громадянина України у вроцлавському осередку допомоги нетверезим особам. Простіше кажучи, у витверезнику.

Інцидент зі смертю 25-річного громадянина України стався ще 30 липня, проте відомо про нього стало тільки зараз, пoвідoмляє Yavp.pl.

Чоловіка забрали з міського автобуса, де він заснув. Аналізи показали, що в його крові було 1,5 проміле алкоголю. Як тільки громадянина України привезли у витверезник у Вроцлаві, його поведінка різко змінилася на агресивну. Одного з працівників він ударив кулаком, а іншого вкусив за пальця. Оскільки поліцейські не змогли самостійно заспокоїти чоловіка, то викликали на підмогу додатковий екіпаж.

Тільки після цього порушника спокою вдалося силою скрутити й зв’язати ременями. Однак відразу після цього він почав синіти й переставати дихати. За кілька хвилин громадянин України помер.

Зараз прокуратура перевіряє, чи поліцейські не перевищили свої повноваження й не застосували фізичну силу неправомірно. Натомість додаткова експертиза має встановити, чи не був померлий чоловік під впливом наркотичних або психотропних засобів. Результати експертизи будуть за кілька тижнів.

Дружина і брат відмовляли йти на гру: подробиці раптової смерті футболіста на Лановеччині

Володимир Болєщук: «Українська мова заслуговує на те, щоб вона лунала всюди» (ВІДЕО)