Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська “шальна імператриця” перемогла у шоу “Богиня шопінгу” (ВІДЕО)

31-річна тернополянка Ольга Семенюк змагалася за перемогу у проекті «Богиня шопінгу». Дівчина сама називає себе тернопільською «шальною імператрицею», любить вечірки, караоке та ніколи не страждає від браку уваги зі сторони чоловіків. Вона зізналася, що тричі розлучена і досі знаходиться у пошуках справжнього кохання.

Оля також веде свій блог у соцмережі «Інстаграм», де має 116 тисяч підписників і дуже захоплюється творчістю співачки Ірини Алелгрової.

Разом із “шальною імператрицею” з Тернополя у боротьбу вступили також харківська Кардашьян – 21-річна акторка Дарія та народна касирка України – 36-річна Альона Нікуліна.

Випуск нового сезону проєкту “Богиня шопінгу. Битва блондинок” — це повстання блондинок не за кольором волосся, а за стилем життя.

Завданням від експертів для дівчат було зібрати образ на співбесіду. Найбільше балів від конкуренток отримала тернополянка. Відзначив і стиліст – головний експерт програми. Тож саме дівчина з Тернополя стала переможницею.

До речі, тернополянка так часто згадувала, що вона з “Файного міста Тернопіль”, що судді звернулися до мера, ніби дівчина рекламує місто.

А дівчина з Харькова показала вкінці тернополянці середній палець та сказала, щоб їхала у Тернопіль, бо це напевно остання її перемога.

Подробиці, як усе було, дивіться на відео:

У Борщеві аферист представляється міським головою і люди вірять

Тернопільська Нива виграла на виїзді і вийшла до топ-3 турнірної таблиці (відео, таблиця)