Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Хлопчика знайшли без губ з погризаними вухами та сліди затушених цигарок: дитина зазнала тортур прямо у День Незалежності

7-річний хлопчик став жертвою жорстоких тортур, а його баба й дід кілька днів не зверталися ні до медиків, ні до поліції. Внаслідок такої поведінки життя дитини тепер висить на волосині.

 

Зрештою хлопчик таки опинився у Черкаській обласній дитячій лікарні, де медики діагностували наявність гематоми головного мозку, відірваність губ й частини статевого органу, погризені вуха, слідами від гасіння сигарет на тілі.

Також на його тілі виявлено пролежні, що вказує на кількаденну знерухомленість потерпілого.

27 серпня про жахливий стан дитини повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук депутат Черкаської облради.

“Пекло існує. І я зараз не про метафізичне явище. Інколи пекло зовсім поряд. Наприклад, за парканом від дитячого парку, в якому кілька днів тому я гуляв із власним сином. Гуляв, не підозрюючи, що в сусідньому дворі у критичному стані перебуває дитина.

Прямо зараз в обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження. Шансів мало…

У нього – страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди затушених цигарок на тілі…

Я не знаю всіх деталей, але… 24 серпня, у розпал фестивалів і святкувань, сторож дитячого парку чув дитячий крик. Лише через кілька днів бабця, на подвір’ї якої і отримала дитина травми, викликала швидку.

Бабця з дідом – проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли був народним депутатом, допомагав вирішити питання з вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. Але ті опісля знову поназавадили купу собак, але вже меншого розміру. І от – нова трагедія.

Але тут винні не собаки,а нелюді які були хлопчику за рідних людей. Сьогодні буду просити чуда у Господа. І вірити, що наші лікарі на нього здатні. А від поліції вимагатиму у найкоротші терміни встановити всі обставини справи і притягнути винних осіб до відповідальності!”

Обставини і подробиці страшного злочину з’ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.

 

Коли проходити профілактичний медичний огляд школярам? Вийшло нове роз’яснення

Село, яке кілька днів тому приймало 30 тисяч людей на «Фест Господарі», має особливу історію (ВІДЕО)