Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Чотири нагороди, але знову без золота: підсумки сьогоднішнього дня на Олімпіаді і анонс 8 серпня

Olena Starikova of Ukraine competes in the 500 meters time trial women qualifying at the European Cycling Championships in Glasgow, Scotland, Monday, Aug. 6, 2018. (AP Photo/Darko Bandic)

Наш вчорашній прогноз на сьогоднішній медальний дощ справдився, але лише частково. Збірна України здобула ще чотири нагороди, але залишилася без золота.

Olena Starikova of Ukraine competes in the 500 meters time trial women qualifying at the European Cycling Championships in Glasgow, Scotland, Monday, Aug. 6, 2018. (AP Photo/Darko Bandic)

Два наших реальних шани на здобуття нагороди вищого гатунку несподівано розтанули. Однак, якщо боксер Хижняк програв практично переможний поєдинок через безглузді «понти», то легкоатлетка Магучих у стрибках в висоту змагалася, як могла, але дві суперниці стрибнули вище. У підсумку: в Хижняка – срібло, а в Магучих – бронза.

Ще дві прогнозовані медалі здобули майстрині веслування і синхронного плавання. Пара вислувальниць на каное Лузан/Четверікова поки не може сперечатися з суперницями з Китаю, однак іншим суперницям не програла – срібло. А синхроністки прогнозована програли командам РОК і Китаю, але знову виграли в японок – бронза.

Отож, перед останнім днем змагань в активі збірної України аж 18 (!) нагород, але лише одне золото (5 срібних і 12 бронзових). За першою цифрою наша команда входить в топ-16 на Олімпіаді, але єдине золото в медальному заліку дозволяє посідати місце в п’ятому десятку.

Та несподівано у нашої збірної з’явився шанс зміцнити медальні позиції і в останній день змагань. Спричинилося до цього Олена Старикова – майстриня велотреку. Наша спортсменка могла здобути нагороду в коронному кейрині, але там дещиці не вистачило – 4 місце. І ось тепер вона пройшла важкий шлях у багатоступінчастому спринті — подолала стадії кваліфікації, 1/32, 1/16, 1/8 і 1/4 фіналу. І всюди у важкій, впертій боротьбі, вигризаючи буквально сантиметри (в одному з заїздів Олена випередила потужну велосипедистку з Німеччини на 0,001 сек.).

Тепер Олена в четвірці і залишилися два вирішальні етапи. Три гонки півфіналів стартують завтра о  4.18; 4.39, та, якщо переможця не буде визначено у двох перших заїздах, о 5.03. Фінальні гонки (за золото і бронзу) стартують о 5.20; 5.45, та за необхідності — о 6.05. Останній шанс на медаль.

“Нагорода для мами – із сином зустріч в Раю”: шанована вчителька трагічно померла на Тернопільщині

Подружжя з Тернополя організувало злочинний “бізнес”: обдурили 192 людей і привласнили 1,5 млн грн (ВІДЕО)