Поламані лавки та купи сміття: як відпочивають у парках Тернопільщини (ФОТО)

Мешканці Тернопільщини знову неприємно вражають. Зокрема, вмінням смітити та ламати чуже майно.

Про це обурені свідки пишуть в соціальних мережах.

Так, у Ланівцях відпочивальники в парку викидають непотріб не в спеціально відведені урни, а повз. Як результат – вздовж алей можна побачити доволі неприємну картину.

Дещо гіршою є ситуація в Коропці. Там люди не тільки викидають відходи в лісі та парку, але й при цьому ламають лавки та столики в імпровізованих зонах для відпочинку.

«Ось так буває в нашій громаді – хтось будує, а хтось – руйнує. І йдеться зараз не про Європу, можновладців та президентів, які десь далеко, а про людей, які тут народилися, виросли, але не цінують свого».

До слова, в обох випадках навряд чи вдасться знайти та покарати порушників – ані камер відеоспостереження, ані свідків немає.

Джерело.

Автор: РедакторКоментар до: “Поламані лавки та купи сміття: як відпочивають у парках Тернопільщини (ФОТО)

  1. люба
    04.08.2021 з 14:05

    Хочеться відповісти на слушне зауваження як культурно відпочивають тернополяни не тільки в парках а й недавно створених бульварах і дитячих майданчиках.Всі хочуть європейске міто чистоту порядок а відносяться не добросовісно.Доріжки з бруківки руйнують ломлять лавки на дитячих майданчиках в вечірній час віпочиває молодь розпивають алкогольні напитки гойдаються на гойдалках кричать не своіми голосами до ранку.Доріжки перетворили для вигулу собак.В сміттєвих баках одні собачі фекаліі та порожні пляшки з під алкоголю .От так іживе місто і в ньому культурні люди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *