Тернопільська бігунка Наталя Стребкова посіла 2 місце на престижному змаганні в Угорщині (відео)

У Будапешті відбулися престижні легкоатлетичні змагання, які входять у серію World Athletics Continental Tour і мають назву Hungarian GP Series, Budapest Lantos Mihály Sportközpont.

Весь забіг на 3000 м з перешкодами Наталя трималася в топ-трійці, а у підсумку поступилася переможниці 0,6 секунди. При цьому тернополянка встановила особистий рекорд — 9 ха. 32,05 сек.

Відео забігу Наталі можна переглянути за посиланням.

Ще двоє українців в Угорщині увійшли до числа призерів: Михайло Кохан виграв змагання з метання молоту, а Олег Дорощук став третім у стрибках в висоту.

У селі Забойки – нова дорога (ФОТО, ВІДЕО)

Із СІЗО планують випустити колишнього податківця, який 15 років тому на смерть збив двох дівчат у Петрикові