Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Настасові відбулась історична подія: представники влади разом з жителями заклали перший камінь у будову майбутньої амбулаторії (ВІДЕО)

Скоро у селі Настасів,  Великоберезовицької громади буде нова, сучасна амбулаторія. Вона надаватиме медичні послуги мешканцям трьох сіл: Настасова, Мар’янівки та Йосипівки. Учора, 3 липня, представники влади разом з жителями заклали перший камінь у будову майбутньої амбулаторії.

В нас хороші відносини з депутатом Іваном Адамовичем Чайківським, до речі, який обіцяв долучитися, щоб ми придбали відповідне обладнання вже для цієї амбулаторії і я переконаний, що якраз завдяки співпраці ми зможемо показати результат. Ми можемо показати, що нам вдається, що ми будуємо, що ми творимо, що ми дбаємо про майбутнє наших людей, – виступив з вітальним словомголова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Справжній патріот це добрий господар, а добрий господар дбає про своїх людей, про людей, щоб їм надавалися якісні послуги, особливо медичні, адже здоров’я людини це найцінніший дар, – зазначив Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Збудують амбулаторію спільними зусиллями громади та держави. Обслуговуватиме медзаклад мешканців Настасова, Йосипівки та Мар’янівки.

Це важливо звичайно для нашої первинної ланки медицини. В громаді функціонує три амбулаторії: нове приміщення у Великій Березовиці, вже функціонує новозбудована амбулаторіяв селі Мишковичі, і аналогічно за таким же проєктом буде збудована і в селі Настасів, – розповів Андрій Галайко, голова Великоберезовицької селищної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Це, що це відбувається в Настасові, можливо з тої точки зору, що тут все таки серце нашої компанії, ми тут працюємо, тут найбільше працює людей і нам важливо,щоб ці кошти, податки, які ми сплачуємо, на які цілі вони будуть витрачатися. І в даному випадку, ми вважаємо, що це така блага ціль, – розповівАндрій Баран, генеральний директор ПАП «Агропродсервіс».

Амбулаторія, яка сьогодні працює в селі Настасів, обслуговує близько 2,5 тис людей. Але приміщення старе та незовсім придатне для надання медичних послуг. Новозбудована амбулаторія допоможе надавати послуги якісно і відповідно до встановлених стандартів.

Доступні медичні послуги, доступна медицина повинні бути відкриті для людей на місцях і влада повинна думати про те, щоб не закривати такі ФАПи чи амбулаторії, а навпаки їх підтримувати там де це можливо, а де є вкрай необхідним – побудувати нові, – зазначилаУляна Хом’як, заступниця голови Тернопільської районної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Разом з першим каменем амбулаторії заклали і капсулу з посланням для майбутніх поколінь.

У Польщі померла 23-річна тернополянка: 3-річний син залишився без мами (ФОТО)

“Нелюди повішали її, щоб прикрити злочин”: через 6 років екстрасенси розповіли про страшну смерть Світлани Притули