Сьогодні, 25 липня, тернопільська Нива зіграє стартовий поєдинок чемпіонату України в першій лізі проти житомирського Полісся. Гра на міському стадіоні ім. Р. Шухевича розпочнеться о 18.45. Її буде транслювати телеканал Футбол 2.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![⚪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/26aa.png)
Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися |
Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити |
Сьогодні, 25 липня, тернопільська Нива зіграє стартовий поєдинок чемпіонату України в першій лізі проти житомирського Полісся. Гра на міському стадіоні ім. Р. Шухевича розпочнеться о 18.45. Її буде транслювати телеканал Футбол 2.