Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Довідка коштувала 100 гривень: викрито трьох тернополян, які виготовляли фальшиві довідки на Covid -19

Викрито трьох тернополян, що виготовляли фальшиві довідки з результатами тестів на Covid -19 Під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури викрито 3 тернополян, які виготовляли на замовлення громадян підроблені довідки про результати проходження лабораторного дослідження щодо Covid -19, начебто видані ліцензованим медичним закладом (ч. 1 ст. 199, ч. 3 ст. 358 КК України).

Правоохоронцями виявлено злочинну групу осіб, учасники якої під приводом надання послуг щодо сприяння виїзду у країни Євросоюзу виготовляли завідомо підроблені офіційні документи – довідки про результати проходження лабораторного дослідження на наявність Covid-19.

Коштувала така довідка всього 100 грн, отож послуги зловмисників мали неабиякий попит. Також, вони підробляли й інші документи (дипломи вищих навчальних закладів, посвідчення водіїв).

Під час проведення 15 обшуків в офісних та житлових приміщеннях, а також у транспортних засобах виявлено та вилучено довідки із медичних установ щодо проходження громадянами тестів на виявлення вірусу Covid-19, електронні носії інформації, USB – флешки, карти пам’яті, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, принтери, сім картки операторів стільникового зв’язку, грошові кошти, здобуті злочинним шляхом, бланки документів, печатки підприємств, установ, організацій, паспорти громадян України для виїзду за кордон.

На даний час трьом особам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 358 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів та встановлюється коло інших осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів.

Оперативні заходи здійснювались спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Тернопільській області, Тернопільським Управлінням ДВБ НП України та слідчими ГУНП в Тернопільській області, інформує пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Посварилися через алкоголь: у Тернополі на “Канаді” 28-річний молодик вбив 60-річного “колєгу”

Бронза – від Романчука і поразка – від Світоліної: підсумки сьогоднішнього дня на Олімпіаді і анонс 30 липня