Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Для чого Юлія Тимошенко приїжджала до Тернополя?

Зачастили політики до Тернополя — у середу на сесії облради був Віктор Ющенко, а в п’ятницю Юлія Тимошенко вітала школярів на параді випускників.

Для чого приїжджала до Тернополя екс-прем’єрка і невдаха президентських виборів 2010 р.? Найперше, звісно, легітимізувати нового очільника місцевої Батьківщини. Як ми писали на початку року, тернопільську “Батьківщину” очолив… власник ломбарду, і тепер він, складалося враження, намагався потрапити ледь не на кожне фото з Юлею.

Зважаючи на «чесноти» нового керівника було й обране місце для масовки з колишньою прем’єркою – тернопільський ринок. З якого вона, назбиравши свіжих вражень і співчуваючи людським бідам, завітала відразу на пресконференцію до місцевих ЗМІ.

І ось тут просто тхнуло нафталіном — починаючи від таблички на столі «Юлія Тимошенко», яку в підсумку таки прибрали, мовляв, хто ж її не знає, і до годинного спічу ледіЮ, розбавленому заготовленими запитаннями.

Сама ж «промова» наче перевела напівсонну аудиторію в минуле, років на десять: все та ж істерика в голосі, все та ж риторика «все прапала», і все те ж запевнення: «дарагі маї, я вас захищу». З інформаційного насичення виступу екс-тигрЮлі можна було почерпнути, що після земельного закону всі українські лани і надра скуплять іноземні банки й зароблять на них «бабки», верхній шар родючої української землі вже почав зникати, влада діє як сліпе кошеня, а нашу державу можуть врятувати лише професіонали (зрозуміло, кого мається на увазі, але її «не чують»), і взагалі — Україною давно керують ззовні, а вона йде, наче на заклання. Тобто — нічого! А особливо порадувала фраза: «Нас «напічкали» кредитами, наче різдвяну качку часником». Яка образність, який масштаб…

Ну, а випустивши пару, Юля вже в доброму гуморі взяла участь у параді випускників, де успішно виконала роль «весільного генерала». Схоже, що Тимошенко поступово зводить нанівець весь свій колишній авторитет, і процеси ці незворотні.

Післясмаком залишилося відчуття, що приїзд такої особи був зовсім не випадковим. Сама вона всіляко намагалася відхреститися, що, мовляв, не готується до жодних виборів, а просто вивчає настрої рядових українців. про «яких усі забули». Ось тільки місцеві експерти і політологи сприймають ці слова з розворотом на 180 градусів. З іншого боку — звідки наразі взятися виборам, і яким?! Однак диму без вогню не буває…

У Польщі знову аварія, в якій постраждали українці

У Кременці – скандал через медичні послуги (ВІДЕО)