“Що ж трапилося тієї ночі”: у Тернополі загадкову смерть викладача розслідує спеціальна комісія

Доцент кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Володимир Клендій упав вниз головою із третього поверху і помер. Трагедія сталась у центральному корпусі вишу. 8 липня близько 23-ї години тіло викладача знайшов черговий, який і викликав «швидку». Врятувати життя не вдалося.

Співробітники не беруться висувати припущень, що ж трапилось тієї ночі. Лише зазначили, що версії чули різні, але жодних підтверджень їм немає.

– Володимир Клендій був талановитим молодим ученим, здібним викладачем та відмінним організатором, який користувався повагою серед співробітників та авторитетом у студентства, – кажуть колеги Володимира Миколайовича.

Наразі всі обставини нещасного випадку розслідують поліцейські. А також своє розслідування почали інспектори Держпраці у Тернопільській області. Для цього створили спеціальну комісію. За словами головного державного інспектора сектора розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці у Тернопільській області Богдана Підгайного, в комісію входять представники управління Держпраці, управління дирекції фонду соціального страхування, тернопільської обласної ради профспілок і три представники з університету. Вони зобов’язані обстежити місце нещасного випадку, опитати свідків, очевидців. Таким чином вдасться з’ясувати обставини, причини, визначити, чи пов’язаний із виробництвом цей випадок.

Володимир Клендій народився 24 вересня 1990 року. У 2012 році закінчив Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя, отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістр технології машинобудування. У 2017 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» у Луцькому національному технічному університеті (друга вища освіта). У 2015 році захистив дисертацію, був стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених, опублікував за трудову діяльність понад 150 науково-методичних публікацій.

Джерело: “Номер один”.

На колінах зі сльозами на очах: у Бірках люди зустріли тіло загиблого воїна (ФОТО)

У Ярчівцях освятили меморіальний комплекс (ВІДЕО)