У Ярчівцях освятили меморіальний комплекс (ВІДЕО)

Щоб залишити слід після себе та вшанувати пам’ять полеглих Героїв, які віддали життя за Україну, а також до 30-річчя Незалежності у селі Ярчівці Зборівської громади на парафії Святої Параскевії відкрили меморіальний комплекс зі статуєю Ісуса Христа.  Освятив комплекс архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Христос каже: немає більшої любові за ту, які віддали своє життя за друзів. Дорогі мої, пригадаємо Майдан, згадаймо тепер Східну Україну, на Донбасі гинуть кращі сини і дочки українського народу. Тому молімся за Україну, молімося за тих солдатів, які там під градом куль захищають нас, боронять нас, і молімося, бо тільки молитва має велику силу, – зазначив під час проповіді митрополит Василій Семенюк.

Революція Гідності, як сказав Митрополит, дала той поштовх такого патріотизму і ми вирішили побудувати цей комплекс. І дякувати Богу, що збудували, якраз приурочуємо тим жертвам, всім Героям, полеглим за Україну, і також 30-й річниці незалежності нашої держави, – розповів Василь Лущ, парох парафії Святої Параскеви с.Ярчівці.

На відкритті меморіалу зібралося чимало мешканців села та представників духовенства, адже зводили меморіал кілька років спільними зусиллями.   Приїхав привітати громаду села з завершенням такого масштабного проекту і народний депутат України Іван Чайківський.

Нам потрібно найперше робити все, щоб розвивати власну економіку, розвивати власні підприємства. І отут в Ярчівцях ми бачимо добрий приклад, коли місцеве підприємство, яке зареєстроване тут на Україні, яке сплачує податки, яке тут живе, тут працюють люди і воно, відповідно, бере участь в такому соціальному житті громади, – зазначив Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»).

Одними з тих, хто долучився  до спорудження комплексу  були представники підприємства «Агропродсервіс. Ярчівці». Його керівник Василь Гамрач – уродженець села, тому завжди охоче підтримує місцеву громаду.

Тут є сусіднє село Волосівка, наша компанія долучилася там до будівництва каплички з купіллю і після цього виникла така ідея, що треба і в рідному селі зробити щось таке, щоб залишити після себе якусь пам’ять і щоб було і громаді, і парафії. Обсудили це питання, обговорили з отцем, з старшим братом, з людьми і вирішили побудувати такий комплекс, – розповів Василь Гамрач, директор ПП «Агропродсервіс. Ярчівці».

Завершили освячення врученням Подячних грамот усім, хто долучився до спорудження меморіального комплексу «Пам’яті Героїв, полеглих за Україну».

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *