У Збаражі розпочали зйомки українського фільму «Довбуш»

У Збаразькому замку стартували зйомки української кінострічки “Довбуш”.

Участь в зйомках беруть понад 300 людей з Тернопільщини. Про це розповів продюсер цього фільму Максим Асадчий, пише «Суспільне». Сьогодні акторам масових сцен підбирали костюми і грим. Один із них – тернополянин Михайло Урбанський. Чоловік каже, акторської освіти не має:

“Дуже люблю кіно, особливо фільми історичні. Після того, як мав досвід у зйомках фільму “Червоний”, то залишилася місія, яку хочеться виконувати далі. Мені була запропонована роль мешканця Коломиї, я буду гуцулом”.

Продюсер фільму Максим Асадчий розповів, що відзняти фільм мали торік, але через пандемію коронавірусу зйомки відтермінували. Прем’єру – запланували на осінь.

“Ми побудували декорації, повішали тканини, перевірили масовку, акторів. Вчора готувалися активно. Сьогодні почали знімати. Зйомки триватимуть 2 дні. Більшу частину грошей ми отримали від Держкіно. Частина коштів – це приватні інвестиції з Канади. Більше 100 мільйонів гривень”, – каже Асадчий.

За словами Максима Асадчого, “Довбуш” – це історичний фільм українського режисера Олеся Саніна. Події відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. В основі сюжету, каже Максим Асадчий, життя найвідомішого опришківського ватажка у Карпатах Олекси Довбуша.

Тернопільська Нива здобула другу перемогу на підготовчому зборі

“Вічна пам’ять тобі, Воїне!”: на Сході пострілом в голову убили військового з Тернопільщини (ФОТО)