Сказано—зроблено: у Мар’янівці ремонтують дорогу (відео)

Стан дороги, яка пролягає через села Мар’янівка, Йосипівка та Настасів давно турбує їх жителів. Її не ремонтували майже 40 років,тому й не дивно, що вона всіяна ямами. Сьогодні тут триває поточний середній ремонт першого відрізка дороги.

Автобуси відмовляються їхати, машини не хочуть їхати, бо яма на ямі, страшна дорога, найгірша в районі. Машини їздять кожен день, трактори великі та й воно розлітається. Очікували, але не вірили, ми раді, вдячні, що нам дорогу роблять,— розповідає Пані Оля, жителька села Мар’янівка Великоберезовицької громади

Ми розпочинаємо ремонт доріг з таких самих віддалених населених пунктів, де є найгірша дорога, де люди мало вірять в те, що в них буде така дорога. Наше головне завдання, нашої політичної сили— відновити віру в людей, показати, що справжній патріот— це добрий господар, який дбає про територію, на якій народився, живе,— говорить Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»)

До найвіддаленіших сіл в кожній громаді ми хочемо, щоби була якісна дорога, тому що це інфраструктура, це віра в те, що село буде жити,— розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»)

На цій дорозі застосують технологію холодного ресайклінгу. Наразі зробили підготовчу роботу, водовідведення, відкоси, згодом облаштують кювети.

Конструктив дорожньої одежі, та що була, ми її зміцнюємо, оскільки даємо новий матеріал і за допомогою технології холодного ресайклінгу сама дорога буде в змозі більший вантаж витримати,ніж та стара, що була,— наголошує Роман Волянюк головний інженер ТОВ «БМБУД»

Юлія Вітюк
Відео Павла Лящинського

Відпочивальник неподалік Джуринського водоспаду натрапив на двометрову змію (ФОТО)

На Тернопільщині знайшли повішеним 18-річного хлопця