Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Пенсіонерка з Шумщини віддала шахраєві 65 тисяч гривень

“У мене всі гроші зникли з рахунку”, – з розпачем повідомила поліціянтам пенсіонерка з Щумщини.

Майже 65 тисяч гривень зникло з карткового рахунку 71-річної жительки Шумщини. Пенсіонерка повірила псевдо банкіру й втратила заощадження.

Потерпіла розповіла, що до неї зателефонував чоловік, який представився працівником банку. Він запевнив краянку, що невідомі особи намагаються несанкціоновано зняти кошти з її електронного гаманця. Аби вберегти заощадження необхідно повідомити зміст смс-повідомлення, та реквізити банківського рахунку, що вона й зробила. Вже через певний проміжок часу потерпіла виявила нестачу грошей. За допомогою звернулася до правоохоронців.

За фактом шахрайства поліцейські розпочали кримінальне провадження відповідно до статті 190 ККУ.

Поліцейські наголошують ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти особистої інформації незнайомцям, які представляються працівниками банку. Представники фінустанов не телефонують та не запитують пін-коди, паролі та інші секретні дані. Якщо ж такий дзвінок пролунав зверніться в найближче відділення банку та дізнайтесь там всю інформацію.

Правоохоронці ще раз звертаються до громадян бути обережними та уважними, не робити ніяких поспішних рішень. Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на лінію “102”.

Усе для клієнта: як «АТБ» змінила сферу торгівлі за перше півріччя 2021-го

Не дочекавшись допомоги від влади Кременця люди за власні кошти відремонтували дорогу (ФОТО)