На Тернопільському ставі пройшов масовий обряд хрещення євангелістів (ФОТО, ВІДЕО)

18 липня сотні тернополян спостерігали особливий обряд – хрещення євангелістів-п’ятидесятників із зануренням у воду ставу. Такий обряд вже став щорічним у Тернополі. Кожного року його проводять саме на березі Тернопільського ставу.

Хрещення віруючих Церкви Християн Віри Євангельської (п’ятидесятників) базується на описах з Євангелії про те, як Ісус Христос хрестився у річці Йордан, тож даний обряд проводиться за тими ж принципами. Усі віряни, які приймають в цьому участь, у білому одязі, що символізує чистоту намірів і віри, повністю занурюються у води ставу під релігійні пісні у виконанні хору та зачитування цитат із Євангелія. Після обряду хрещення усі його учасники стають членами Церкви Християн Віри Євангельської, яка належить до простестантської течії та офіційно визнана в Україні.

Відео з обряду поділилася тернополянка Катерина: 

Світлиною у соцмережах поділився і перехожий, який став свідком обряду, Andrzej Podgurski

Фото: Andrzej Podgurski

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.