“Ми втратили видатну особистість”: у Тернополі поховали відомого музиканта

Перестало битися серце тернопільського музиканта, педагога, керівника народної вокальної аматорської вокальної студії «ШАНС» Палацу Культури «Березіль» Олега Крамара.

Про це йдеться на сторінці Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради. Помер Олег Крамар 28 червня. Поховали його у Тернополі – 30 червня.

“Сумно констатувати, але ми втратили видатну особистість, безмежно талановиту і творчу, прогресивну і яскраву, завдяки якій впродовж багатьох років формувалось музичне реноме Тернополя не лише в Україні, а й у світі.

Учні Олега Крамара впродовж усіх років діяльності цього прекрасного вокаліста та керівника неодноразово ставали переможцями та лауреатами престижних вокальних конкурсів в Україні та за кордоном, серед яких «Пісенний вернісаж» (м. Київ), Euro Pop Contest Berliner Perle MTV (Німеччина), «Зірковий дощ в Празі» (Чехія).

Олег Крамар починав свою творчу діяльність ще у ПК «Ватра», але саме з його приходом у ПК «Березіль» розпочалась нова епоха у створенні школи естрадних вокалістів у Тернополі, яка активно працювала впродовж багатьох років, представляючи найкращий рівень виконавської майстерності на різноманітних заходах у Тернополі, області та в Україні.

Завдяки Олегу Крамару сформувалась ціла плеяда співаків, які і досі складають основу музичної галузі України. Навіть важко уявити, яким чином заповниться тепер ця ніша творчості, професіоналізму, любові до співу та української пісні, яку займав у музичному світі Тернополя Олег Крамар.

Колектив ПК «Березіль», управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, друзі-музиканти глибоко сумують з приводу важкої втрати і висловлюють щире співчуття родині Олега Крамара”, – йдеться у дописі на сторінці.

Як у Тернополі минув Випускний-2021 (вражаючі фото та відео)

Смертельна аварія: загинув 25-річний водій “Мерседеса” з Тернопільщини