Меню
Дитина в лікарні, батьки готують позов до суду: продовження історії про несправний автомат з іграшками у Тернополі (ВІДЕО)
08.07.2021 Новини

8-річна тернополянка Анна гуляла з другом на подвір’ї в центрі міста. Далі вирішили піти до автомату з іграшками, то була їх улюблена забава. Діти бачили, що скло в автоматі було пошкоджене, однак вирішили вийняти іграшку.

“Я хотіла гарненьку мавпочку. Доторкнулася рукою до автомату і мене вдарило струмом”, – розповідає дівчинка.

Дитину добряче вдарило струмом, відкинуло на тротуар. Дівчинка лежала без свідомості. Першу допомогу їй надали поліцейські, що випадково проходили повз, повідомляє ТСН.

“Дівчинка була в шоковому стані, хотіла кудись бігти, не розуміла, що з нею трапилося”, – розповіли в поліції.

“Швидка” доправила Анну в реанімаційне відділення дитячої лікарні. Медики добу спостерігали за нею.

“Вхідними воротами від удару є великий палець правої руки, там є опік, надклали пов’язку”, – розповіли в лікраню.

Зараз дитину вже перевели в педіатричне відділення. Мама дівчинка і на хвилюку не відходить від дитину. Всю попередню добу переживала, адже не давали гарантій чи витримає дитяче серце потужний удар струмом. У тому, що трапилося звинувачує власника автомату, який не котролював за справністю автоматів з іграшками. Лихо могло статися буль якої миті з будь ким.

Відомо, що власник телефонував до батьків, щоб вибачитися, однак ті не пішли на контакт. Не розуміє чоловік як автомат міг вдарити струмом.

Поліцейські демонтували знаданий автомат для експертизи. Він був під’єднаний до електромережі сусіднього магазину. У міськраді кажуть, що жодних дозволів на встановлення цього автомату не давали, мовляв, власник зробив це самовільно. зрештою у міськраді повідомили, що в Тернополі законно встановлено 10 автоматів з іграшками. Більшість розташовані біля атракціонів, у парках.

Чому противандальна металева сітка вдарила струмом дитину, не відомо. Ймовірно був пошкоджений кабель, або ж він був у воді. Триває слідство. Поліція розшукує власника автомату. А батьки готують позов до суду.

 


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

3 коментарі
  1. Ярослав

    Що це означає, поясніть: “Вхідними воротами від удару є великий палець правої руки, там є опік, надклали пов’язку”, – розповіли в лікраню.” Хто пише такі дурниці, грамотії???

  2. Ярослав

    У вашому матеріалі дуже багато помилок, як от: “Мама дівчинка і на хвилюку не відходить від дитину” .Це який навчальний заклад вчив вас грамоти??? Стидоба!!!

  3. Ярослав

    “який не котролював за справністю автоматів з іграшками”. Закрийте свій сайт, так буде краще!!!!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас