Увімкніть темний режим, який приємніше для ваших очей у нічний час.

Увімкніть режим освітлення, який приємніше для ваших очей у денний час.

Увімкніть темний режим, який приємніше для ваших очей у нічний час.

Увімкніть режим освітлення, який приємніше для ваших очей у денний час.

Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Вусаті косметологи”: гігантські равлики роблять дива зі шкірою та навіть омолоджують охочих у Тернополі (ВІДЕО)

Тернополяни заводять незвичайних домашніх улюбленців, гігантських равликів із Африки, які не просто можуть стати мовчазними друзями, але і персональними “вусатими косметологами”, що здатні творити дива із людською шкірою, фактично омолоджуючи її. Ахатинам. Вони не шумлять, не псують меблів і майже не залишають слідів, а ще – підходять для алергіків.

Ахатина може вирости до 20 сантиметрів, – розповідає власниця равлика тернополянка Тетяна Веселович. Забарвлення черепашок і тіла у цих равликів різноманітне. За кольором тіла равлики можуть бути стандартні та альбіноси.

“Ахатина – це гігантський африканський равлик, підвидів яких є дуже багато. Ахатини можуть бути білотілі та чорнотілі. Найбільший наземний равлик в світі, широко розповсюджений в тропічних і субтропічних країнах. В Україні цей вид є не дуже поширеним, заводять їх переважно для того, щоб використовувати у косметологічних цілях. Головне правильно за ними доглядати”, – розповідає Тетяна Веселович.

“При правильному догляді”, – каже власниця Ахатинів, – “утримання равлика не принесе незручностей. Ємність, в якій живе равлик, має добре провітрюватися. Також необхідно підтримувати температуру в контейнері на рівні 22-24 градусів тепла, інакше улюбленець може загинути. Щоб Ахатина був здоровим, в його контейнері потрібно підтримувати чистоту. Своєчасне прибирання запобіжить появі цвілі, яка згубно впливає на здоров’я равлика. Подбати слід і про його раціон”.

“Раціон Ахатина становить рослинний корм. Молодих равликів слід годувати свіжими овочами та фруктами: огірками, помідорами, кабачками, яблуками, бананами. Влітку равлики їдять кульбаби і кропиву. Також повинен обов’язково входити кальцій для росту раковини. Він міститься в яєчній шкаралупі. Можна розтовкти шкаралупу до порошку і змішати її з фруктами чи овочами. Равликам протипоказано: солоне, борошняне, копчене і солодке”, – додає Тетяна Веселович.

Розповіла Тетяна Веселович і про косметологічні здібності цих домашніх улюбленців.

“Не так й давно равликів стали застосовувати в косметології для омолодження шкіри, для боротьби з целюлітом, а також для зниження варикозного розширення вен. Було встановлено, що слизові виділення Ахатина мають в своєму складі певні речовини, властивості яких дуже схожі на антибактеріальні препарати. Також слиз равликів сприяє омолодженню шкіри обличчя і всього тіла. Найпопулярнішою косметичною процедурою, до якої залучені ці равлики, є масаж”, – відзначає тернополянка.

Детальніше дивіться у відео “Файне місто”.

На Тернопільщині дитину вдарили двері і вона знепритомніла: викликали швидку

У Тернополі влітку проїзд учнів у громадському транспорті буде безкоштовний

Back to Top