Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В одній із шкіл Великоберезовицької громади виготовляли жіночі прикраси з чоловічих краваток (ФОТО, ВІДЕО)

З нагоди Дня захисту дітей у Великоберезовицькій школі влаштували свято, на яке запросили учнів з усіх шкіл громади. Для них організатори підготували багато цікавих локацій для відпочинку, навчання та розваг.

Ми новостворена громада, в нас є структурні підрозділи, відділ освіти, культури, сім’ї молоді і спорту. За їхньої ініціативи до Дня захисту дітей, який відзначається в Україні 1 червня, було прийнято рішення провести такий захід, залучити учнів і вчителів всіх шкіл нашої громади,— розповідає Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова (команда Чайківського «За майбутнє»).

Оскільки діти зараз не такі як раніше, вони звикли все в новому форматі, тому ми також вирішили це свято зробити нетрадиційно у вигляді локацій, їх дванадцять. Це спортивні і творчі, для дівчат і хлопців,— говорить Галина Василенко, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Великоберезовицької селищної ради 

Діти вчились основ самозахисту, виготовляли жіночі прикраси з чоловічих краваток, малювали фарбами на склі та крейдою на асфальті, проходили туристичні вікторини. Також учні відвідали клас хімії, де ознайомились з хімічними реакціями та спробували цікаві експерименти.

Хотілося зробити захід таким, щоб він був для наших дітей цікавим, корисним. Сподіваюся цей захід в майбутньому буде традиційним і на другий рік нас обійдуть ці коронавірусні обмеження і ми зможемо долучити до такого заходу всіх дітей громади,— ділиться Василь Цаль, начальник відділу освіти Великоберезовицької селищної ради

Не менш цікавою локацією став клас біології, де учням розповідали про шкоду куріння, вчили користуватися мікроскопом та показували, як влаштований організм людини.

Я побачила, які органи в всередині людини і мікроби під мікроскопом, — ділиться Софія, учасниця заходу (11 років)

Я дізнався багато нового в класі біології, наприклад з чого складається людина, що в неї всередині, органи, її будову. Також навчився користуватись мікроскопом,— говорить Влас, учасник заходу (11 років).

Заохочували дітей морозивом, солодощами та подарунками, дівчатам плели косички, робили макіяж та манікюр. Закінчився захід святковим пікніком. 

У Тернополі шукають чоловіа, який ймовірно став свідком злочину (ВІДЕО)

“Почувається коханою”: біатлоністка з Тернополя Олена Підгрушна вийшла заміж і тепер виступатиме під прізвищем Білосюк