Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Робота на окрузі: Іван Чайківський оглянув об‘єкти на Бережанщині, що фінансуватимуться за кошти соцеконому (ВІДЕО)

Народний депутат України Іван Чайківський з робочим візитом відвідав Бережанщину. Зокрема перевірив хід будівництва приймально-діагностичного відділення Бережанської центральної лікарні.

Я сьогодні тут втретє з нашою командою, з депутатами обласної ради, головою громади. Роботи були продовженні, але я вкрай не задоволений темпами, адже ми чітко домовилися з підрядником, який взяв на себе зобов’язання, що роботи вони будуть активно продовжувати, а з нашої сторони лишається шукати кошти. Кошти на роботу і завершення даного проєкту є, але наше головне завдання разом з головою міста, головним лікарем, з депутатським корпусом зробити все, щоб поставити цей об’єкт на контроль ще більший,— наголошує  Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє» )

Будують об’єкт за кошти фонду соціально-економічного розвитку, при співфінансуванні Тернопільської обласної ради та Бережанської громади.

В нас розпочато будівництво, важливе будівництво, адже йде мова про здоров’я громадян нашої і сусідніх двох громад, тому зі своєї сторони ми навіть ініціювали, щоб виділити з нашого бюджету мільйон гривень, щоб ці роботи продовжилися,— говорить Ростислав Бортник, голова Бережанської громади.

Наталія Онишків, лікарка і депутатка Тернопільської обласної ради переконана, відділення має бути побудоване якісно, щоб пацієнти перебували в безпечних та комфортних умовах. 

Для нас важливо, щоб кошти були використані правильно і мудро, а роботи проведено якісно. Оскільки це відділення є важливим для жителів громади, ми сподіваємося, що кожна з сторін, яка несе відповідальність за це будівництво, дотримає свого слова і зробить роботу максимально якісно і швидко, – розповідає Наталя Онишків, завідувачка неврологічного відділення лікарні, депутатка Тернопільської обласної ради .

Також в рамках робочого візиту на Бережанщину, відбувся прийом громадян. Частину звернень, з яким прийшли люди вдалося вирішити на місці.

Помер відомий фізик та дипломат, уродженець Тернопільщини (ФОТО)

У Тернополі голови громад з 13-ти областей України обговорюють способи покращення надання послуг (ФОТО)