Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На будівництво палацу спорту в Тернополі виділять понад 90 мільйонів. Там уже розбирають… будку склотари

91,5 млн грн планують виділити на будівництво Палацу спорту у Тернополі.

У цьому році у Тернополі на просп. Злуки, 3А (колишній стадіон «Текстерно») продовжиться будівництво сучасного мультиспортивного комплексу «Палац Спорту» з трибунами на 3000 глядацьких місць та паркінгом.

Зведення такого багатофункціонального об’єкту спортивної інфраструктури стало можливим після отримання результатів засідання міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту, згідно з якими Тернопіль посів II місце у рейтингу міст, що подавали власні проєкти на конкурс Міністерства молоді та спорту України.

31 травня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури у 2021 році, відповідно до якого Тернопіль отримав 91,5 млн грн на будівництво багатофункціонального Палацу спорту на просп. Злуки, 3А.

Там уже розпочали підготовчі роботи, зокрема розбирають будку склотари, що була поблизу майбутнього спортивного об’єкту.

Врізався у бетонну стіну: на Тернопільщині у ДТП загинув 23-річний хлопець (ФОТО)

У Тернополі п’яний пасажир побив таксиста