Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Козівська громада скоро буде мати свій паспорт (ВІДЕО)

Залучення інвестицій – завдання №1 для майбутнього економічного розвитку Козівської громади. А для того, щоб виявити власний потенціал, потрібно розуміти, які є ресурси. Для цього сьогодні працюють над створенням паспорту громади.

 

Цей документ ми робимо для громади. Це фундамент, з якого потрібно починати, такий старт розвитку— це те, з чим громада буде дальше працювати,— говорить Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»)

Паспорт громади — це джерело інформації про територію, земельний фонд, склад та зайнятість населення, демографічну ситуацію. Голова громади Сергій Добалюк вважає, документ дозволить популяризувати успіхи та створити  позитивний імідж громади. 

Паспорт громади першочергово— це основа, фундамент нашої громади для того, щоб ми розуміли з чого починати і розбудовувати нашу громаду. Ми маємо створити сприятливий клімат, щоб інвестор сюди пройшов, у нього не було перешкод, він собі вільно працював, розвивався. Тоді будуть надходження в бюджет, а як є надходження, то є з чого розвивати громаду,— розповідає Сергій Добалюк, голова Козівської громади (команда Чайківського «За майбутнє»).

Готували документ та проводили інвентаризацію від початку року. У цьому громаді допомогла регіональний консультант з питань фінансів Асоціації міст України Тетяна Чурілова.

Паспорт— це як діагноз громади, тобто все, що є в громаді. Ми повинні знати скільки в нас закладів соціально-культурної сфери, скільки в нас платників податків і що вони сплачують і чи сповна,  знати про наших експортерів, виробників товарів, про бюджет громади, на що вона може розраховувати та які в неї резерви,— розповідає Тетяна Чурілова, регіональний консультант з питань фінансів Асоціації міст України в Тернопільській області.

Інформацію у паспорті постійно оновлюватимуть, а документ буде доступний в електронному вигляді. 

На Тернопільщині судили військового через якого спалахнула військова частина

Обробляли поле і з’їхали в канаву: на Тернопільщині робітники посеред ночі потрапили в ДТП