Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Був дуже добрим і чуйним”: на Тернопільщині помер шанований священник (ФОТО)

Обірвалося життя священника з Тернопільщини отця Михайла Дацьківа, про якого згадують, як про винятково хорошу людину. Нещодавно він пережив страшну трагедію – смерть дружини восени 2020 року.

Отець Михайло мав двох дочок, сімок онуків. Віряни завжди могли покластися на його думку або пораду. По собі він залишив тільки добру пам’ять.

Михайло Дацьків народився 20 листопада 1955 року у с. Рудники Бережанського району Тернопільської області. У 1979 році закінчив семінарію. Перша його парафія була у селі Колодрібка. За час свого священничого служіння отець правив у таких селах: Кальне, Ладичин, Дворіччя, Конопківка, Миролюбівка, Ілавче, Воля, Кривки. Із 1994 по 2021 роки правив у Микулинцях, де і завершив своє служіння Богу, церкві і людям.

Отець Михайло був дуже доброю і чуйною людиною, пережив горе: поховав свою дружину восени 2020 року, яка тяжко хворіла. Виховав дві дочки, мав сім внуків, яких дуже любив. Завжди спішив до храму, хоча сам тяжко хворів. Він був священником, який міг дати парафіянам добру пораду і бути моральною підтримкою в найскладнішу хвилину, за що його всі любили.

Священника поховали 25 червня, біля дружини у селі Сільце.

На Чортківщині подружжя ігроманів украли з картки понад 28000 гривень

Абітурієнти з Тернопільщини, які склали ЗНО на максимальний бал, отримають по 5000 гривень