Поховав дружину, а зараз рятує доньку: необхідні кошти на лікування дитини військового з Тернопільщини (ВІДЕО)

Сам виховує доньку, яка потребує термінового дороговартісного лікування. У 2014 Сергій Янчецький боронив наш  спокій на Сході країни, а сьогодні порятунку потребує його дитина.

В березні цього року дружина військового померла від онкології, тому зараз  чоловік разом зі своєю мамою доглядає за 12-річною донькою Каріною. А дівчинка має важку хворобу – ДЦП, остеохондроз поперекового відділу хребта і грудної клітки, йдеться в сюжеті Т1 Новин.

Через хворобу Каріна не може самостійно сидіти. Поряд з нею завжди має бути хтось з дорослих. Батько дівчинки зазначив, ДЦП виявили, коли в пів року дитина отримала одне з обов’язкових щеплень. Після вакцинації розвиток доньки зупинився, а загальний фізичний стан  погіршувався. З роками додалися й інші супутні захворювання. Тому зараз Карінка потребує термінової операції, яка вартуватиме 300 тисяч гривень.

Окрім цього, дитині необхідно придбати імплант, який коштує ще майже 160 тисяч, зауважив батько. Таких грошей в родини немає, тому просять у всіх небайдужих про допомогу. Адже через складну хворобу стан Карінки з кожним днем погіршується. Єдине чого хоче Сергій Янчецький, аби донька була здоровою, адже після смерті дружини – Каріна єдина, хто в нього залишився.

Лікування Карінки має бути в столичному Охмадиті. Оперуватимуть дівчинку вже у вересні. Тому родина має два місяці, аби зібрати кошти і врятувати дитину.

Допомогти родині можна, надіславши кошти на карту 4731 2191 2441 8066 (СЕРГІЙ ЯНЧЕЦЬКИЙ).

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.