Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В Тернополі відкрили нову арт-галерею (ФОТО)

14 травня відбулося відкриття арт-галереї “Еволюція Душі”.

“В самому серці рідного міста Тернопіль. Люблений, неземний космічний простір, створений для людей. Для реабілітації душі і творчого польоту”, – так розповідає про цю знакову подію творець лейблу “Еволюція душі” художниця Крістіна Андоліні.
Відкриття арт-галереї є дуже очікуваним і логічним продовженням історії “Еволюції душі”. Починаючи з 2015 року з одноіменною назвою в Тернополі і Києві пройшло 5 виставок-аукціонів картин Крістіни Андоліні. І зрештою лейбл отримав свій дім – арт-галерею “Еволюція душі”. З часу першої виставки продано понад 100 картин, які знаходяться в приватних колекціях в 8 країнах світу.
Відкриття пройшло в теплій дружній атмосфері. Гості мали можливість не тільки гарно провести час, а й виграти цінні подарунки. Одна із щасливець стала власницею картини “Лабіринти душі” вартістю 600 доларів США.
Мистецтво і творчість здатні відігрівати і лікувати душу. Коли переживаєш те, що важко описати словами, коли потрібно відновити сили, щоб рухатися далі і дивуватись кожній миті, пізнавати без страху… Welcome to “Soul Evolution” art gallery.

Щастя для Марічки: багатодітна сім’я сплатила борг за бандуру (відео)

Гілляки упали і побили авто: водій відсудив 91000 грн (ФОТО)