Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В одному із сіл Великоберезовицької громади проведуть капітальний ремонт вулиці (ФОТО)

У селі Петриків Великоберезовицької громади розпочали капітальний ремонт дороги на вулиці Польній. Заасфальтують ділянку шляху протяжністю пів кілометра. Від сьогодні стартує початок робіт, термін виконання – близько двох тижнів. Ділянку дороги оглянули голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, заступник голови Володимир Король та староста села Петриків Михайло Спяк.

  • Відколи Петриків, вулицю Польну не асфальтували, лише підсипали щебенем. А це досить заселена частина села, тут пролягає шлях до обласного дитячого будинку-інтернату. Ще раніше сільська рада підготувала проєкт ремонту дороги, ми його оновили, через систему Prozorro обрано підрядника, який запропонував найкращі умови. Це комунальна дорога, тому її відремонтують за кошти громади, – зазначив Володимир Король («За майбутнє»).

Володимир Король додав, що у селі планують заасфальтувати і дорогу на вулиці Тернопільській. Крім того, у Великоберезовицькій громаді відремонтують кілька відрізків: у Миролюбівці – дорогу на вулиці Івана Франка, у Великій Березовиці – на вулиці Тараса Шевченка, в Настасові – на вулиці Коренівка. Зі слів місцевої влади, саме звідти отримали найбільше звернень мешканців про необхідність проведення ремонту. Поступово, зазначають, будуть відновлювати усі дороги в селах, аби людям було комфортніше.

 

Не було ні дихання, ні пульсу: у Тернополі медики рятували 44-річного чоловіка

У Тернополі зник безвісти чоловік: має вади слуху й мовлення (ФОТО)