Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі із роддому виписали малюка, що народився з вагою 1,150 кг (ФОТО)

У Тернополі народився малюк з вагою трішки більше одного кілограма. Зараз хлопчик уже важить 2,620 кг. Дитину уже виписали.

Із Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» виписали хлопчика, який народився два місяці тому з вагою трохи більше кілограма. Зараз маля важить уже 2,620 кг. Він та його матуся почуваються добре.

– 20 березня у нас народився хлопчик на 28 тижні вагою 1,150 кг. Зовсім крихітний, кволий, хворий і, на жаль, надії, що він зможе вижити, було мало. Але Давид – зумів! Завдяки цілодобовому догляду наших лікарів, турботі та безмежній любові батьків він зміг! – повідомляє директор центру Віктор Овчарук.

Маленький Давид – 12-та дитина у сім`ї. Родина з нетерпінням чекала на виписку хлопчика з лікарні і надзвичайно вдячна лікарям центру за турботу та підтримку.

– Мама хлопчика – Марія Лесів із с. Стінка, щаслива, що потрапили саме у наш перинатальний і каже, що турботу, підтримку та догляд, які їй тут надавали, не забуде ніколи, як і те, що врятували її синочка, – йдеться у дописі.

 

15 людей загинуло, 130 тисяч евакуювали: тернополянин став очевидцем виверження вулкану в Африці (ФОТО)

На Тернопільщині від коронавірусу за добу померло троє чоловіків