25 травня над Тернополем пронісся потужний буревій, який завдав чимало збитків.
Так, поблизу міської лікарні №2 вітер повалив дерево на припарковані автомобілі. Про це повідомляє видання 0352.ua. Відеозапис із місця події, на якому можна роздивитися усю завдану стихією шкоду, було оприлюднено на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/1899448331849985300685788995167747140859949n_60aceb87e01ee.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/19015332810833478388607801018887444157376286n_60aceb888337f.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/190351938269481673414287410082201925705193n_60aceb894e767.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/1921360795392761994108506108393690517536262n_60aceb870c699.jpg)
Окрім того, через сильні пориви вітру у парку Національного відродження впав ліхтар. На щастя, в момент інциденту, поруч не було людей, тож ніхто не травмувався. Сам плафон пошкоджень не зазнав, пишуть Тернополяни.
А ще раніше біля Старого парку вітер звалив на автомобіль каштан. Від пориву вітру дерево зламалося на висоті близько метра від землі і впало на машину поруч. На щастя, автомобіль зазнав незначних пошкоджень. Ніхто з людей не травмувався. На місце події виїхали працівники підрядної організації, щоб ліквідувати наслідки.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/189495030_189104246436978_8612310529180826930_n.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/190848438_460814345020637_8888227072145804734_n-1024x576.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/190892128_739261853411995_1071737781267462875_n-1-1024x576.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/Inked191117234_568025907523368_1962781445842686196_n_LI-1024x576.jpg)