Мешканці Чортківського району збираються на пошуки 22-річного Миколи Якиміва із села Криволука.
Про те, що її брат зник безвісти 10 травня, повідомила у Facebook Ліля Якимів. Жінка збирає людей з довколишніх сіл та просить небайдужих долучатися до пошуків.
“Збираємо небайдужих людей в с. Криволука Чортківського району Тернопільської області! Будемо розшукувати в полях і ближніх селах! Якщо є люди з навченими собаками або дронами – теж будемо вдячні за допомогу! Палашівка, Базар, Малі Заліщики, Ягільниця, Нагірянка та всі ближні села! Будь ласка, допоможіть в пошуках”, – написала сестра зниклого Миколи.
Хлопець пішов з дому та не повернувся 10 травня о 20:00. Востаннє його бачили у селі Базар о 23:30 неподалік тракторної бригади, пишуть Тернополяни
Сестра Миколи просить людей організувати пошукові групи у своїх селах, прочесати ближні поля, посадки, закинуті будівлі та старі криниці, опитати людей по околицях, ближніх до с. Базар.
![185851206 329873931914272 5053963652264865508 n](https://i1.wp.com/ternopoliany.te.ua/images/185851206_329873931914272_5053963652264865508_n.jpg?w=640&ssl=1)