У складі молодіжної збірної України дебютував 18-річний захисник з Тернопілля

Сам матч завершився мінімальною поразкою українців від команди Азербайджану.

Денис Кузик під №20.

У Києві триває турнір молодіжних збірних пам’яті Валерія Лобановського, в якому окрім команди України виступають збірні Азербайджану і Узбекистану.

У першому турі збірна України зустрічалася з командою Азербайджану і, попри чимало гострих моментів у воріт суперника, поступилася 0:1. Єдиний гол на 17-ій хвилині забив Гурбанлі.

Протягом першого тайму цієї гри в складі збірної грав 18-річний захисник київського Динамо, вихованець Підволочиської ДЮСШ Денис Кузик. У перерві тренер української “молодіжки”, зважаючи на товариський статус турніру, провів відразу п’ять замін і у числі інших поміняв й Дениса.

Поразка залишала збірній України примарні шанси на перемогу в турнірі, але сьогодні їх несподівано підвищила збірна Узбекистану, яка перемогла азербайджанців з таким же рахунком 1:0. Отож, завтра українцям потрібна лише перемога. Старт поєдинку Україна — Узбекистан о 17.00.

Посол Узбекистану відвідав товарно-молочну ферму в Козівській громаді (ФОТО, ВІДЕО)

Біда спіткала священника на Тернопільщині: потрібна донорська кров, син просить про допомогу