Трьох звільнили, стільки ж залишили: у Бережанах відбулася скандальна сесія (Відео)

У Бережанах сьогодні відбулася скандальна сесія. Депутати голосували за звільнення секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, першого заступника і трьох заступників міського голови.

Наша фракція у складі трьох осіб та дві інші політичні сили, «Самопоміч» і «Слуга народу», були проти даного рішення, тому що це більше політичне рішення, ніж обґрунтоване, ніж таке, яке має підстави для зняття. Людям треба було дати можливість працювати, себе проявити, вказати на недоліки, якщо вони були, а далі приймати рішення, – розповідає Іван Бойко,  депутат Бережанської міської ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Голосів вистачило, щоб звільнити заступника голови Степана Кухарука, секретаря міської ради Ірину Мигович, яка перед голосуванням сама заявила про звільнення, та першу заступницю голови Марію Лук’янову. 

 

  • Очікування до нас були великі, бо ми поставили собі велику планку. Я надіюся, що наша громада буде розвиватися надалі. Це яскравий приклад політичної кризи на місцях – переформатування більшості і це ціна, яку нам доводиться платити,- говорить Марія Лук‘янова, перша заступниця Бережанського міського голови.

 

Залишилися на посадах заступник міського голови Володимир Урдейчук та Валерій Бабич. Керуюча справами виконкому Ганна Олексів перед голосуванням заявила, що не гратиме у політичні ігри і звільняється сама, однак, щоб усунути її з посади забракло голосів, тому вона має можливість передумати і змінити рішення.

 

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *