На Тернопільщині стартував чемпіонат області з футболу (фото, відео)

На Тернопільщині стартував чемпіонат області з футболу. На полі за першість змагались команди ФК «Поділля», Великоберезовицької, та ФК «Збруч», Гусятинської територіальних громад.

  • Хочу привітати всі команди з початком футбольного сезону, – наголосив Руслан Марцінковський, капітан команди ФК «Збруч» (Гусятинська ТГ)

  • Приємно, що після довгого перериву великий футбол,чемпіонат області, повертається в Березовицьку територіальну громаду,- розповідає Василь Хомінець, депутат Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).
  • Ми пам’ятаю, ще в 2009 році на кубок аматорів заявлялися, в нас був такий досвід, а так, то команда тільки на район грала. Останній рік був досить успішний,- ділиться Ігор Копцюх, капітан команди ФК «Поділля» (Великоберезовицька ТГ).

 

Матч відбувся у Великій Березовиці. Розвиток спорту— важливе завдання для громади, переконаний голова Андрій Галайко.

  • Ми створили відділ сім’ї, молоді і спорту, туризму та інформаційних технологій, які опікуються цими футбольними командами,- розповідає Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова. — Прийняли програму підтримки розвитку фізичної культури і спорту, ми заклали під цю програму кошти. Займаємось підготовкою футбольних команд, полів і граємо, як на першість в районі, так і на першість в області. 
  • З приходом нового керівництва в громаду, багато уваги і часу приділяється розвитку спорту. Сьогодні ми відроджуємо футбол в нашій громад. Надіємося, люди будуть заохочувати спортсменів, приходити на ігри і вболівати за рідну команду,- говорить Ігор Бронецький, начальник відділу сім’ї, молоді, спорту, туризму та інформаційних технологій Великоберезовицької селищної ради.

Завершився матч з рахунком 2:1 на користь ФК «Збруч» Гусятинської територіальної громади.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *