Любомир Крупа: «Прийняття Закону про територіальну оборону не можна відтягувати!» (Відео)

Важливою складовою обороноздатності країни є територіальна оборона. Це поширена практика у багатьох країнах світу, але в Україні, де сім років триває війна, досі не ухвалений навіть відповідний закон. 

На жаль, в Україні досі не прийнятий Закон про територіальну оборону. Тернопільська обласна рада, зокрема фракція «За майбутнє», підготувала звернення щодо підтримки Закону про територіальну оборону і Тернопільська обласна рада у повному складі підтримала це звернення, –  розповідає Любомир Крупа, депутат Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»). 

Однак час іде, а цей законопроєкт досі знаходиться в комітеті Верховної Ради і не внесений в порядок денний. Представники команди Івана Чайківського «За майбутнє» переконані, що відкладати це питання не можна.

Проблема в тому, що регулярна армія і її утримання дуже дороговартісні й світова практика показує, що деякі країни пішли шляхом створення, так званих, територіальних оборон. Це резервісти, які проходять систематично тренування, навчання. Вони не йдуть у військкомати у час ікс, а займають свої бойові позиції зі зброєю і вже несуть одразу військову службу на критичній інфраструктурі і об’єктах, — наголошує Любомир Крупа. —Тому звертаємось до всіх небайдужих, щоби підтримали, щоби вступали в територіальну оборону, щоби захищали Україну на всіх фронтах.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *