Володимир Болєщук: «Молитовні сніданки повинні стати традиційними у кожному місті України» (ФОТО)

На Прикарпатті відбувся другий Молитовний сніданок, участь в якому взяли представники влади, священослужителі, волонтери. Серед запрошених гостей були у представники Тернопільщини: народний депутат України Іван Чайківський, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук та папський місіонер, отець Василь Баглей

 –  Мав за честь сьогодні долучитися до Молитовного сніданку на Прикарпатті! Тема єдності української нації сьогодні, як ніколи, актуальна! І не тільки через війну на Сході нашої країни! Єднатися ми повинні довкола моральних цінностей, довкола прагнення людей жити в заможній та справедливій державі, довкола доброго майбутнього наших дітей!  Тож щиро бажаю усім молитися про єдність та єдності в молитві за добру долю України, – сказав Іван Чайківський.

Перший заступник голови облради Володимир Болєщук підкреслив, що такі заходи повинні бути у кожному місті України.

 Молитва у єднанні – це приклад згуртованості українців. Відрадно, що сьогодні жителі міст з усієї України об’єднались у спільній молитві. Молились за чудове майбутнє України, за збереження духовних цінностей, які творять нашу націю, за людей, які зараз через економічну кризу переживають непрості часи.  Такі Молитовні сніданки повинні стати традиційними у кожному місті України, – зауважив Володимир Болєщук.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *