Тернопільська Нива програла домашній матч і опустилася на 13 місце (таблиця)

У неділю, 16 травня, тернопільська Нива зіграла домашній матч проти ВПК-Агро і поступилася 1:2.

Уперше в сезоні Нива зіграла домашній матч на Тернопільському міському стадіоні ім. Р. Шухевича.

Рахунок у середині першого тайму відкрили гості — навісну передачу з флангу замкнув ударом головою Станіслав Куліш.

На початку другої половини Нива забила гол у відповідь — суддя призначив штрафний на лівому фланзі атаки, Ігор Семенина закрутив м’яч на лінію воротарського, і там Сергій Кисленко спрямував його у ворота.

У подальшому господарі поля втратили ще кілька слушних нагод для взяття воріт, а натомість пропустили в свої. На 84-ій хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою тернополян у своєму штрафному майданчику та показав жовту картку Андрію Скакуну, після чого Іван Білий холоднокровно виконав вирок — 1:2.

Після 26-го туру Нива опустилася на 13-те місце в турнірній таблиці. Від Кременя, який перебуває в зоні вильоту, нашу команду відділяють 4 очки.

16 “Кристал” 26 2 3 21 17-53 9

У Тернополі на дорозі помітили авто, яке обклеєне гігієнічними прокладками: що це було? (ВІДЕО)

БК Тернопіль програв другий матч у Запоріжжі і поступається в серії плей-офф 0:2