Тернопільська Нива зазнала розгрому в Миколаєві

Місцевий футбольний клуб переміг тернополян з рахунком — 4:0.

Уже в перерві поєдинку його доля була вирішена, адже ФК Миколаїв відзначився двома голами.

У середині першого тайму господарі притисли тернополян до воріт і наші футболісти кількахвилинний відрізок матчу навіть не могли перейти центр поля, поки не отримали гол в свої ворота. Після подачі кутового на 30-ій хвилині нападник миколаївців скинув головою м’яч уздовж воріт, де на дальній штанзі комбінацію “замкнув” Володимир Одарюк.

А через 13 хвилин після чергової флангової атаки господарів тернополянин Андрій Скакун порушив правила в своєму штрафному майданчику і Богдан Кушніренко реалізував пенальті.

В другому таймі Богдан Порох на 57-ій хвилині і Вадим Яворський на 64-ій довели рахунок до розгромного.

Незважаючи на поразку Нива зберегла 13-ту сходинку турнірної таблиці. У тернополян залишилося 27 очків. На три очки нижче Прикарпаття, яке також програло Альянсу – 1:4. А ось Кремінь, який на 15 місці і в зоні вильоту, переміг іншого аутсайдера Кристал і набрав 23 очки. Тепер до Прикарпаття йому одне очко, а до Ниви залишилося чотири.

Тернопільський став “засіяли” водоростями, які мають його очистити (ВІДЕО)

15 людей загинуло, 130 тисяч евакуювали: тернополянин став очевидцем виверження вулкану в Африці (ФОТО)