БК Тернопіль на останніх секундах програв БК Київ

Програючи два очки, тернополяни двічі кидали по кільцю лідера чемпіонату в останній атаці, але обидва рази невлучно.

Усе вирішилося на останніх секундах овертайму, хоча видавалося, що гості легко доведуть гру до перемоги в основний час — після трьох чвертей вони відірвалися від тернополян на 17 очків.

Однак БК Тернопіль знову довів, що не здається у важких ситуаціях. Четверту чверть наша команда виграла — 29:12 і зрівняла рахунок.

В овертаймі тернополяни знову програвали, але знову зуміли важку ситуацію з -4 трансформувати у -2 і власне володіння м’ячем за 15 секунд до завершення поєдинку. В останній атаці тернополяни швидко доставили м’яч під щит суперника, але центровий Агафонов, у боротьбі з візаві, не влучив у кошик киян.

М’яч підібрав Калхун, але і його кидок був повз ціль. Перемога за БК Київ — 89:91.

Наступний матч тернополяни  зіграють у неділю, 11 квітня, о 14.00 проти аутсайдера із Миколаєва.

Тернопілля оточене червоними зонами (карта)

Коронавірус на Тернопільщині: 533 нових хворих та 12 смертельних випадків