Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Чоловік з Тернопільщини кидався під “фуру” та ходив без одягу по трасі (ФОТО, ВІДЕО)

В поліцї прокоментуали ситуацію із чоловіком, який йшов вздовж траси неподалік Рівного абсолютно без одягу. Відео його “прогулянки” виклали користувачі у соцмережу.

Очевидці стверджували, що він навіть кидався на автомобілі, зокрема, під “фуру” і лише обачність водіїв врятувала його життя.

Відео опублікували на сторінці “Типове Рівне“.

Як пояснила Суспільному речниця поліції області Марія Юстицька, чоловік родом із Тернопільщини. На Рівненщину він, попередньо, приїхав, щоб відпочити.

“Оскільки на момент прибуття поліцейських на виклик він ймовірно знаходився під дією наркотичних речовин – то обставини усього, що сталось, будуть встановлюватись пізніше. Його забрали до лікарні, він під наглядом медиків. Також під час обстеження у нього виявили глибокий поріз на нозі”, – каже пресофіцерка.

На Волині поділились досвідом як створити комунальний медичний центр європейського рівня – на Волині поділились досвідом

У Почаєві запропонували заборонити партію Шарія та ОПЗЖ

Back to Top