У Шумську ініціюють відновлення центрального стадіону

Центральний стадіон у Шумській громаді вже кілька років перебуває у занедбаному стані: заросле поле, поламані трибуни, «розбиті» бігові доріжки…

Спробувати вирішити проблему намагається Сергій Лірський – депутат Шумської громади. Він ініціює роботи з відновлення трав’яного покриву стадіону.

– Стадіон у Шумську в занедбаному стані: поле заросло, трибуни без накриття, потрапляє вода і все руйнує. Будь-якої миті може впасти плита і наробити біди. Необхідно відремонтувати трибуни, привести до ладу роздягальні, зробити реконструкцію бігових доріжок. На це потрібно щонайменше 1,5 млн. гривень. У місцевому бюджеті таких коштів нема, сподіваємось на державне фінансування. Але наша футбольна команда не може чекати, тому я вирішив власними силами хоча б відновити поле. Спершу обробимо гербіцидами, щоб знищити бур’яни, засіємо травою, закаткуємо. Душа болить, що стадіон уже кілька років в поганому стані, – розповідав Сергій Лірський («За майбутнє»).
Депутат вважає, що відновлення стадіону стане приводом до розвитку спорту не лише у громаді, але й у Кременецькому районі.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *